Dzieci często marzą aby w przyszłości zostań Policjantem, Lekarzem czy Strażakiem. Przyszedł czas na konfrontacje wyobrażeń z „rzeczywistością”!

Czytaj więcej

Ranczo Alpaki to świetne miejsce dla osób chcących obcować z naturą i zwierzętami , zadala od miejskiego zgiełku . Agroturystyke prowadzą ludzie kochający zwierzęta , o ciepłym podejściu do dzieci. Zdecydowanie polecamy! Poniżej oferta od samych właścicieli

Czytaj więcej

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Biura Turystycznego PARYS  z którym to współpracujemy. W swojej ofercie posiadają wycieczki jednodniowe oraz kilkudniowe. Jeżeli nie znajdziecie insteresującego was programu, nic straconego - skontaktuj się z biurem za pośrednictwem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  z pewnością zaproponują coś na twoje potrzeby 

Czytaj więcej

Zaledwie 35 km od Warszawy , w sąsiedztwie lasów znajduje się urokliwe miejsce o nazwie „Natura Wzywa” . Jest to agroturystyka którą prowadzi Pani Kasia i Pan Konrad. Z miłości do natury oraz dzieci stworzyli fantastyczny obiekt , w którym wspólnie prowadzą warsztaty dla najmłodszych.

Czytaj więcej

Pragniemy zaprosić młodzież szkolną, do skorzystania z oferty zwiedzania Warszawy przygotowaną przez Pana Pawła Szczerkowskiego. Pan Paweł współpracuje z nami od lat i jest bez wątpienia jednym z najlepszych przewodników po Stolicy. 

Czytaj więcej

Leśny Zakątek znajduje się w Mikoszewie nad Morzem , nieopodal ujścia Wisły. Jest to kompleks w którego skład wchodzi 20 drewnianych domków. Domki wyposażone są w łazienkę z prysznicem oraz aneks kuchenny.

Czytaj więcej